Wyniki rekrutacji do POPR

23 marca 2013, w Wydarzenia, przez Helena Gajda

               W dniu 23.03.2013 r. w godzinach 11:00 – 19:30 w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 4 w Gdyni oraz okolicznych lasach odbyły się dwa etapy rekrutacji do POPR. Tradycyjnie na początku wszyscy goście wysłuchali prezentacji Stowarzyszenia oraz poznali tajniki jego funkcjonowania, następnie każdy uczestnik odbył rozmowę kwalifikacyjną, po której pozytywnym zakończeniu został dodany do dwu bądź trzyosobowego zespołu oraz wypuszczony na trasę egzaminacyjną z limitem 6 godzin.

Komisja Rekrutacyjna oceniała przede wszystkim nastawienie, przygotowanie oraz motywację do służby w POPR, a następnie działanie uczestników w sytuacjach trudnych oraz wymagających sprytu i wysiłku.

Decyzją Komisji drzwi POPR zostały otwarte dla: Agnieszki Grabowskiej, Anny Korczyńskiej, Pauliny Pietruszyńskiej, Marka Klimowicza oraz Mariusza Sokoła – zapraszamy we wtorek o 19:00 do JRG4.

Pozostałym uczestnikom dziękujemy za wysiłek i wzięcie udziału w egzaminie, mamy nadzieję iż pozwolił wam lepiej poznać siebie bo tyle o sobie wiemy na ile nas sprawdzono.

Tagged with:
 

1 odpowiedź » do “Wyniki rekrutacji do POPR”

  1. kaziK pisze:

    Wielkie gratulacje i powodzenia w dalszych działaniach ratowniczych :)

Dodaj odpowiedź