Znamy już datę planowanej na ten rok rekrutacji. To 14.10.2017r..
Wszystkie osoby, które przesłały do nas zgłoszenie wraz z niezbędnymi danymi, dostaną wkrótce szczegółowe informacje odnośnie wymagań, miejsca i godziny o której odbędzie się egzamin wstępny.

              Jeśli chcesz do nas dołączyć, a nie przesłałeś(aś) jeszcze zgłoszenia, lub nie wiesz, czy będziesz się nadawać do służby w POPR, sprawdź dział -> https://popr.com.pl/poradnik/nabor/ Znajdują się tam niezbędne informacje, które powinny rozwiać wszelkie wątpliwości!

ZAPRASZAMY


3 komentarze

dominika · 9 października 2017 o 10:00

zawsze staram sie pomagać i pomagam jak potrafię.

Maciej Biela · 7 października 2017 o 12:29

Panie Dariuszu,

Dziękujemy za zainteresowanie naszą działalnością i Pański komentarz. Jeśli jest Pan zainteresowany wstąpieniem w szereg ratowników POPR, bardzo prosimy o zapoznanie się z wymaganiami, które musi spełniać kandydat na ratownika POPR, umieszczonymi na naszej stronie, oraz przesłanie zgłoszenia wg instrukcji.

Wszystkie osoby, które przesłały poprawne zgłoszenie na nasz adres, otrzymają na początku tygodnia e-mail zwrotny, z informacjami potrzebnymi do przystąpienia do egzaminu wstępnego.

Z poważaniem,
Maciej Biela
Naczelnik SR POPR

Dariusz · 7 października 2017 o 10:33

Jestem aktywnym 51 latkiem
uprawniającym wiele sportów począwszy od sportowej szkoły podstawowej.Jezeli chodzi o współpracę z psami mam doświadczenie. Byłem szczęśliwym właścicielem przez 12 lat rotwailera.byla to piękna przyjaźń.Uwielbiam piesze wyprawy .lubię nowe technologie typu GPS.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.