Znamy już datę planowanej na ten rok rekrutacji. To 14.10.2017r..
Wszystkie osoby, które przesłały do nas zgłoszenie wraz z niezbędnymi danymi, dostaną wkrótce szczegółowe informacje odnośnie wymagań, miejsca i godziny o której odbędzie się egzamin wstępny.

              Jeśli chcesz do nas dołączyć, a nie przesłałeś(aś) jeszcze zgłoszenia, lub nie wiesz, czy będziesz się nadawać do służby w POPR, sprawdź dział -> https://popr.com.pl/poradnik/nabor/ Znajdują się tam niezbędne informacje, które powinny rozwiać wszelkie wątpliwości!

ZAPRASZAMY


3 Komentarze

dominika · 9 października 2017 o 10:00

zawsze staram sie pomagać i pomagam jak potrafię.

Maciej Biela · 7 października 2017 o 12:29

Panie Dariuszu,

Dziękujemy za zainteresowanie naszą działalnością i Pański komentarz. Jeśli jest Pan zainteresowany wstąpieniem w szereg ratowników POPR, bardzo prosimy o zapoznanie się z wymaganiami, które musi spełniać kandydat na ratownika POPR, umieszczonymi na naszej stronie, oraz przesłanie zgłoszenia wg instrukcji.

Wszystkie osoby, które przesłały poprawne zgłoszenie na nasz adres, otrzymają na początku tygodnia e-mail zwrotny, z informacjami potrzebnymi do przystąpienia do egzaminu wstępnego.

Z poważaniem,
Maciej Biela
Naczelnik SR POPR

Dariusz · 7 października 2017 o 10:33

Jestem aktywnym 51 latkiem
uprawniającym wiele sportów począwszy od sportowej szkoły podstawowej.Jezeli chodzi o współpracę z psami mam doświadczenie. Byłem szczęśliwym właścicielem przez 12 lat rotwailera.byla to piękna przyjaźń.Uwielbiam piesze wyprawy .lubię nowe technologie typu GPS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *