W dniu 17.02.2014 r. ok. godz. 16.45 17 ratowników POPR, w tym zespół na quadzie ratowniczym, zostało zadysponowanych przez Komendę Powiatową Policji w Wejherowie do poszukiwań 81-letniego mężczyzny cierpiącego na zaniki pamięci zakwalifikowanego do kategorii II, który dzień wcześniej odjechał na rowerze z domu w okolicach Bieszkowic w nieznanym kierunku.

WYNIK: W czasie dojazdu na miejsce poszukiwań otrzymaliśmy informację, iż Pan został odnaleziony żywy przez zaprzyjaźnioną Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą OSP Gdańsk. Gratulujemy!

 

 

               W dniu 17.02.2014 r. ok. godz. 17.00 15 ratowników POPR zostało zadysponowanych do kolejnych tego dnia poszukiwań zaginionej w Gdańsku 15-letniej dziewczynki. Ratownik dyżurny POPR został o zdarzeniu poinformowany przez Rodzinę zaginionej.

WYNIK: Po przeprowadzeniu wywiadu oraz dokonaniu oględzin miejsca zamieszkania zaginionej poinstruowaliśmy Rodzinę o działaniach jakie powinni podjąć, a także pomogliśmy im zgłosić zaginięcie na najbliższym komisariacie Policji. Funkcjonariusze podobnie jak ratownicy POPR ocenili, iż była to ucieczka z domu oraz przejęli prowadzenie działań poszukiwawczych.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *